|
|
![]() |
Z tiskových zpráv a článkůVe dnech 13. - 16. 2005 se v Brně uskutečnil 14. mezinárodní veletrh turistických možností v regionech - Regiontour 2005. Veletrh zahájil dne 13. 1. 2005 v 10.00 hod. ministr pro místní rozvoj Jiří Paroubek, který byl zároveň přítomen slavnostnímu otevření některých krajských expozic. |
|
|
|
Copyright 1998-26 © infoSystem.cz, | ||