Návrat na hlavní stranu FRANCAIS POLSKI DEUTSCH ENGLISH ČESKY
 

Z tiskových zpráv a článků na území města či obce

Území obce: Krnov
Ve Flemmichově vile bude od 13. února do 14. března k vidění výstava fotografií Sáry Saudkové, která je malou retrospektivou její dosavadní tvorby.
Další zajímavá výstava ve Flemmichově vile je věnována kouzleni s textilem. Až do 29. listopadu se zde můžete seznámit s výrobky členů krnovského klubu Patchwork.
Město Krnov nechalo zpracovat sociologický průzkum potřeb obyvatel mikroregionu Krnovsko. Průzkum se týká oblastí: přeshraniční spolupráce, cestovní ruch, sportovní a kulturní vyžití, dopravní obslužnost, spokojenost občanů, občanská vybavenost a bezpečnost. Projekt podpořila Evropská unie v r ...
[celý text][Krnov, zveřejněno 11.02.2005]
http://www.teologie.cz/sociologicky_pruzkum.htm
[celý text][Krnov, zveřejněno 11.02.2005]
Ve dnech 22. 26. 9. se v Krnově uskuteční již III. ročník Krnovských hudebních slavností.
[celý text][Krnov, zveřejněno 26.08.2004]
V sobotu 3. července se v Krnově uskutečnil další ročník tradičních Slezských her, při kterých si účastníci z některých měst a obcí ČR a Polska změřili síly v několika sportovních disciplínách, například ve volejbalu, tenisu, kopané nebo kuželkách.
[celý text][Krnov, zveřejněno 04.07.2004]
Zveme širokou veřejnost k návštěvě Kulturního léta v krnovské synagoze v první polovině července, letošní první ročník festivalu je zaměřený na židovskou kulturu. V dalších letech chceme pozvat také umělce prezentující kulturu dalších menšin (sudetoněmecká, romská, polská, řecká, děti s kombinovaným ...
[celý text][Krnov, zveřejněno 28.06.2004]
V sobotu 29. 5. 2004 se za krásného a slunečného počasí uskutečnil Dětský den na krnovském letišti.
[celý text][Krnov, zveřejněno 01.06.2004]

Fulltext
Copyright 1998-2019 © infoSystem.cz,
součást prezentačního a rezervačního systému Doménová koule