Království perníku

Horní Bečva - Bynina 3:2

Report ze zápasu mužů
Sobota 14.10.2017 BYNINA - HORNÍ BEČVA 3:2 (2:2)

Na námi neoblíbeném hřišti v Bynině jsme sehráli nepovedené utkání. Do zápasu jsme vstoupili vlažně a domácí nás brzo po individuálních chybách našich hráčů ve středu hřiště potrestali a již ve 25 minutě vedli 2:0. Poté jsme se herně trochu zvedli a podařilo se nám vyrovnat na poločasových 2:2. Ve druhém poločase byla hra vyrovnaná, domácí těžili z větší bojovnosti svých hráčů a po nešťastné ruce v naší šestnáctce z penalty přidali třetí branku, která se ukázala jako vítězná.

„Dnes jsme předvedli nejslabší výkon podzimu a propadli jsme. Je na pováženou, že nejlepším naším hráčem je ten nejstarší a tím je ve 37 letech Stanislav Ondruch. Nevyhledávali jsme osobní souboje, málo jsme dnes bojovali. Takto se proti celku ze spodní části tabulky nehraje. Jsem hrubě nespokojený s naším výkonem,“ řekl trenér Horní Bečvy Dušan Dohňanský.

Naše branky vstřelili : Kuba Grenar, Filip Zetocha.

Sestava: Kryštof Jalůvka- Lukáš Mužátko, Vašek Dobeš, Tomáš Randa,Pavel Roman, Stanislav Ondruch, Kuba Grenar, Tomáš Vaníček, Kuba Vašut (80´Radim Polách),Ondra Bártek, Filip Zetocha.
Zaváhání v Bynině se pokusíme odčinit 22.10. nedělním domácím zápasem proti prozatímnímu lídru okresního přeboru, družstvu z Choryně, začátek zápasu je v 14:30 hod.