Návrat na hlavní stranu FRANCAISPOLSKIDEUTSCHENGLISHČESKY
  Království perníku

Neděle 27.8.2017 HORNÍ BEČVA – LHOTKA nad BEČVOU 2:0 (1:0)

Report z posledního zápasu mužů
Proti „papírově“ slabšímu soupeři jsme v neděli sehráli utkání, které nám herně moc nevyšlo. Po celý zápas jsme se nemohli dostat do pořádného tempa, nedařila se kombinace a šancí jsme si také moc nevytvořili. Naštěstí máme pořád dobrou obranu v čele se spolehlivým Krištofem Jalůvkou v brance a když se v první půli parádně trefil Tomáš Vaníček, šli jsme do kabin alespoň s malým náskokem. Ve druhém poločase byla hra opět vyrovnaná, více ze hry jsme sice měli my, ale branku hostů jsme moc ohrozit nedokázali. Střelecké trápení přetrhl až střídající Patrik Kubáň, který pohotově zvýšil na uklidňujících 2:0. A když v konci zápasu ze samostatného úniku těsně minul Adam Solanský skončilo toto vyrovnané utkání našim zaslouženým vítězstvím.

Branky: 1x Tomáš Vaníček, 1x Patrik Kubáň

Sestava: Kryštof Jalůvka- Kuba Grenar, Vašek Dobeš (46´Radim Polách), David Mydlo, Staňa Ondruch , Ondra Bártek (65´Tomáš Randa), Tomáš Vaníček, Kuba Vašut (80´Pavel Roman), Martin Ondruch, Filip Zetocha (46´Patrik Kubáň), Adam Solanský

Příští utkání hrajeme v sobotu 2.9. již od 10:15 v Huslenkách, odjezd je v 8:30 hod.