Návrat na hlavní stranu FRANCAISPOLSKIDEUTSCHENGLISHČESKY
  Království perníku

Poličná - Horní Bečva 2:1 (1:0)

Fotbalový report.
Na půdě jednoho z kandidátů na postup jsme sehráli i přes porážku vydařené utkání. Domácí sice do nás vletěli zhurta, ale kloudnou šanci si nepřipravili a byli jsme to spíše my, kdo měl míč více pod kontrolou a to hlavně tím, že se po dlouhém zranění vrátil do sestavy zatím ne zcela zdravý Petr Hejný, který uplatnil své zkušennosti a dokázal podržet míč i usměrnit hru našich mladých hráčů. Bohužel jsme první inkasovali my, když domácí po přísně odpískaném faulu našeho hráče využili tuto výhodu a z přímého kopu a následné hlavičce se ujali vedení. Do půlky jsme mohli ještě srovnat, ale velkou šanci jsme neproměnili. Ve druhém poločase byla hra opět vyrovnaná, domácí k lepšímu výkonu tlačili kromě diváků i velmi nepřesní rozhodčí a bohužel po další standartní situaci domácí opět hlavou zvýšili na 2:0. Kluci se ale nevzdali a od 60 min až do konce zápasu jsme již byli lepším mužstvem, dobře jsme kombinovali a vytvořili jsme si i dvě šance a v závěru jsme Tomášem Vaníčkem po jeho nechytatelné bombě snížili na 1:2. Víc se nám ale nepodařilo, protože rozhodčí snad ze strachu, že bychom domácí obrali o body utkání přesně v 90 min. ukončili, i když si myslím, že se daly 2-3 minuty jistě nastavit. Pozitivní na porážce je však to, že jsme zase našli svou tvář a hráli
jsme to , co se nám tak dařilo na začátku sezony, což by mělo být příslibem do dalšího utkání.

Naši branku vstřelil: 88 ́Tomáš Vaníček

Sestava: Kryštof Jalůvka- Kuba Grenar, Vašek Dobeš, Tomáš Randa,Lukáš Mužátko, Vojta Maceček,
Tomáš Vaníček, Michal Třeštík, Kuba Vašut, Martin Ondruch, Petr Hejný střídající hráči: Štěpán
Ondruch, Lukáš Vaněk, Radim Polách Adam Solanský
Příští utkání hrajeme již v pátek 19.5. od 17:30 doma proti Novému Hrozenkovu a poté v neděli 21.5. od 16:30 proti Jarcové.