Návrat na hlavní stranu FRANCAISPOLSKIDEUTSCHENGLISHČESKY
  Království perníku

HORNÍ BEČVA – HUSLENKY 2:0 (1:0)

Report z nedělního fotbalu
Jarní část okresního přeboru jsme zahájili za téměř letního počasí s nadprůměrnou diváckou návštěvou zápasem s Huslenkami. Do zápasu jsme sice nastupovali jako favorité se staronovou posilou z Vigantic Tomášem Randou, ale dlouho jme nemohli najít klíč k soupeřově brance. V první půlhodině to byl spíše boj než pohledný fotbal s množstvím soubojů o míč, na což nejvíce doplatil Vašek Dobeš, který již od druhé minuty po nezaviněné srážce s hostujícím hráčem hrál se zlomeným nosem. Postupně jsme se ale dostávali do tempa a ve 37 min. se nám podařilo pohotovou dorážkou Michala Třeštíka vstřelit kýženou první branku. Do druhého poločasu jsme vstoupili velmi aktivně a již v 50 min. jme po rychlé akci a chytré střele Ondry Bártka zvýšili na uklidňujících 2:0. Od té doby jsme již byli lepším mužstvem a hosty jsme téměř k ničemu nepustili. Ke konci zápasu jsme tak mohli dát prostor i dalším dorostencům, aby mohli nasbírat další cenné zkušenosti pro následující zápasy, ve kterých je vzhledem k množství zraněných (Rosťa Dvorský, Petr Hejný, Pavel Roman z přípravy a Vašek Dobeš, Ondra Bártek z tohoto utkání) budeme již příští týden na půdě Velkých Karlovic B nutně potřebovat.

Naše branky střelil: 37´Michal Třeštík, 50´Ondra Bártek

Sestava: Kryštof Jalůvka- Kuba Grenar, Vašek Dobeš, Tomáš Randa, Honza Koňařík, Ondra Bártek, Tomáš Vaníček, Michal Třeštík, Kuba Vašut, Martin Ondruch, Solanský Adam střídající hráči: Štěpán Ondruch, Vojta Maceček, Vaněk, Lukáš Mužátko, Radim Polách.
Příští utkání hrajeme v sobotu 8.4. od 15:00 hod proti Velkým Karlovicím B (hraje se v Karolince), odjezd je ve 13:30 hod.