Království perníku

Z víkendového fotbalu

Report z nedělního zápasu
Nedělě 9.10.2016 : HORNÍ BEČVA - JABLŮNKA 3:0 (2:0)
Proti poslednímu týmu tabulky jsme se na tři body nadřeli víc, než jsme si asi mysleli. Zápas jsme začali velmi aktivně, vytvářeli jsme si dobré střelecké příležitosti, ale výborného hostujícího brankáře ne a ne překonat. Až ve 27. minutě zápasu se ujala dalekonosná střela Tomáše Vaníčka, kterého již ve 29. min následovala dělovka Martina Ondrucha a do poločasu jsme šli se zaslouženým vedením 2:0. Druhá půle se nám moc nevyvedla, hosté byli najednou aktivnější než my a naše obrana měla co dělat, aby uhlídala rychlonohé útočníky hostů. Naštěstí jsme neinkasovali a v závěru v 83. min jsme po pěkné kombinační akci a střele Vaška Dobeše pod břevno upravili na konečných 3:0. I přes méně povedenou druhou půlku jsme vzhledem k předvedenému výkonu zejména v prvním poločase vyhráli zaslouženě a v tabulce nám zase nějaké body přibyly.

Naše branky vstřelili: 27´ Tomáš Vaníček, 29´ Martin Ondruch, 83´ Vašek Dobeš

Sestava: Kryštof Jalůvka-Honza Koňařík (56´ Lukáš Mužátko), Pavel Roman, Vašek Dobeš, Kuba Grenar (68´ Adam Solanský), Ondra Bártek (66´ Štěpán Ondruch), Tomáš Vaníček, Michal Třeštík, Kuba Vašut, Martin Ondruch (75´ Radim Polách), Petr Hejný
Příští utkání hrajeme v neděli 16.10. od 15:00 hod ve Valašské Bystřici, odjezd je ve 13:30.
Staří páni:
Každý pátek od 17 hod „bago“ na tréninkovém hřišti, od listopadu pak každou sobotu od 17-19 hala ve velké tělocvičně ZŠ.