Aktuální výsledky fotbalistů Horní Bečvy

Výsledky podzimní části Muži A, Muži B a Staří páni
Muži A:
HORNÍ BEČVA – VKK B 3:2 (1:1) - pátek 24. 6. 2016
Pohodový fotbal neměl na Horní Bečvě právě vražedné tempo. V závěru zlomil zápas pro domácí dvěma brankami Tomáš Vaníček. „V prvním poločase se nikdo nikam nehnal. Šli jsme do vedení, ale po přestávce na občerstvení jsme hned inkasovali. Ve druhém poločase jsme byli lepším celkem. Vašut s Hejným nás nedostali do vedení. My jsme dvakrát vystřídali a měli více sil. To se projevilo v závěru. Tomáš Vaníček zužitkoval trestný kop a pak se prosadil po akci Ondry Bártka. Druhá branka hostí v nastavení nás již neohrozila,“ dodal k utkání hráč Horní Bečvy Pavel Roman.

BRANKY: 28. Randa, 85. a 88. Vaníček – 33. Mynarčík, 91. Gášek.

Převzato ZDE.

Muži B:
MIKULŮVKA - HORNÍ BEČVA B 3:3 (0:3) (PK 5:4) - pátek 24. 6. 2016
Netradičně v pátek za úmorného vedra jsme se rozloučili s letošním ročníkem IV.třídy zajímavým utkáním v Mikulůvce. V první půli jsme se sluncem v zádech nedali domácím sebemenší šanci a náš výkon jsme korunovali 3 podařenými brankami. Ve druhé půlce hráli se sluncem v zádech domácí, kterým navíc do té doby celkem přesný rozhodčí Žmiják začal lehce připískávat a tak se podařilo domácím snížit na 2:3. Když už se zdálo, že povezeme domů tři body, uviděl rozhodčí ruku našeho hráče v šestnástce a byla z toho penalta a vyrovnání na 3:3. Ještě jednou jsme mohli otočit vývoj na naší stranu, ale trestný kop Rostě Dvorského skončil na břevnu. V následujících penaltách byli o jednu úspěšnější domácí a získali tak bod navíc.

Naše branky vstřelili: Hynek Bártek 1x, Ondra Foltýn 1x, Rosťa Dvorský 1x

Sestava: Jalůvka Kryštof - Bártek Hynek, (89´Miroslav Dobeš), Babiš Petr, Ondryáš Petr, Kuba Juřík, Janíček Radim, Aleš Jakůbek, Patrik Mikuda (46´Lukáš Mužátko), Ondra Foltýn, Radim Polách, Dvorský Rosťa, Béďa Michlík

Toto utkání bylo posledním v letošním ročníku a vzhledem k tomu že příští sezonu béčko nebude přihlášeno (v nové sezoně by měl opět hrát dorost) další zápasy béčka (pokud ještě někdy bude) jsou v nedohlednu. Na závěr tabulka letošního ročníku, ve které jsme získali uctivých 47 bodů, což stačilo na celkové 6 místo.

Mirek Dobeš

Staří páni
Přes prázdniny máme plánované nohejbalové mače na antuce Hotelu MESIT a to každý pátek od 17:30 hod.