|
[Piste cyclable] Région NUTS 3: Plzeňský kraj, Région NUTS 4: Okres Tachov, Nombre de notations: 40 - CYklotrasa č. 2010 Sulislav - Žďár, Sulislav
- CYklotrasa č. 2138 Zahájí - Mariánské lázně, Lesná
- Cyklotrasa č. 2167 Staré Sedliště - Planá u Mariánských Lázn, Tisová
- Cyklotrasa č. 2168 Nad Klíčovem - Oldřichov, Tachov
- Cyklotrasa č. 2169 Pomezná (CZ/D) - Brod nad Tichou, Brod nad Tichou
- Cyklotrasa č. 2170 Branka - Rozcestí CZT 2170 a 2138, Halže
- Cyklotrasa č. 2171 Tachov - Křížový kámen (CZ/D), Lesná
- CYklotrasa č. 2172 Staré Sedliště - U Svaté Anny, Staré Sedliště
- Cyklotrasa č. 2173 Pavlova Huť - Pod Dlouhým vrchem, Milíře
- CYklotrasa č. 2200 Tachov - Tachov, Tachov
- Cyklotrasa č. 2201 Žďár - Cech svatého Víta, Chodský Újezd
- Cyklotrasa č. 2202 Březí - Jalový Dvůr, Chodský Újezd
- Cyklotrasa č. 2203 Vrbice u Stříbra - Damnov, Kladruby
- CYklotrasa č. 2205 Michalovy Hory - Německý mlýn, Planá
- Cyklotrasa č. 2206 Planá - Šipín, Planá
- Cyklotrasa č. 2207 Výrov - Nová Knížecí huť, Kladruby
- Cyklotrasa č. 2208 Hanov - Bezdružice, Lestkov
- Cyklotrasa č. 2209 Nedražice - Prostiboř, Kostelec
- CYklotrasa č. 2211 Prostiboř - Svojšín, Prostiboř
- CYklotrasa č. 2213 Bezdružice - Svojšín, Bezdružice
- Cyklotrasa č. 2214 Stříbro - Bezdružice, Stříbro
- Cyklotrasa č. 2215 Trpísty - Černošín, Trpísty
- Cyklotrasa č. 2216 Hanov - Spáleniště, Lestkov
- Cyklotrasa č. 2217 Úhlava - Kostelec, Kostelec
- Cyklotrasa č. 2218 Bezdružice - Kokašice, Bezdružice
- Cyklotrasa č. 2218 Bzdružice - Kokašice, Bezdružice
- Cyklotrasa č. 2220 Černošín - Konstantinovy Lázně, Černošín
- CYklotrasa č. 2221 Bezdružice - Úterý, Bezdružice
- Cyklotrasa č. 2222 Výrov - Butov, Kladruby
- Cyklotrasa č. 2225 Strahov - Okrouhlé Hradiště, Horní Kozolupy
- Cyklotrasa č. 2235 Dubec - Diana, Třemešné
- Cyklotrasa č. 2236 Přimda - Nové Sedliště, Přimda
- Cyklotrasa č. 2237 Nová Ves - Úšava, Staré Sedliště
- Cyklotrasa č. 2238 Staré Sedlo - Zahájí, Stráž
- CYklotrasa č. 2239 Přimda - Diana, Přimda
- CYklotrasa č. 2240 Bor - Borek, Bor
- CYklotrasa č. 2241 Kosov - Mašovice, Bor
- CYklotrasa č. 2241 Kosov - Mašovice, Bor
- Cyklotrasa č. 2242 Bernartice - Krakov, Stráž
- Cyklotrasa č.2224 Kořen - Hanov, Lestkov
|
|