Návrat na hlavní stranu FRANCAISPOLSKIDEUTSCHENGLISHČESKY
  Království perníku

Občanské sdružení NATARAJ [ Sdružení nebo spolek ]

Občanské sdružení NATARAJ, koláž fotografií
Občanské sdružení NATARAJ
Kontaktní osoba: Helena Unmani

Vážení obchodní přátelé,

dovolujeme si vás oslovit a upozornit na nově vznikající centrum vedené občanským sdružením "NATARAJ", které má za předmět činnosti:

1/ podporu osobního růstu, vzdělávání, kultury a ekologie v České republice a podporu tělovýchovných a sportovních aktivit občanů prostřednictvím organizování přednášek, seminářů, výukových programů a tělovýchovných akcí, poskytování informací, konzultací a popř. vydávání publikací zaměřených na výše uvedené oblasti.

2/ za tímto účelem sdružení shromažďuje finanční prostředky, zajistí vhodný objekt k vybudování centra a postupně bude rozvíjet výše uvedené aktivity. Pro tento účel již nyní probíhá rekonstrukce objektu bývalé stodoly a statku v obci Skalka u Doks, č.p. 22. Projekt zahrnuje vytvoření vzdělávacího prostoru o velikosti cca 120 m2 z bývalé stodoly, vytvoření ubytovacích prostor formou jednoduchých dvoulůžkových kójí a zázemí sociálního zařízení.

Ve druhém objektu - původní budova statku - vzniká koupelna, toalety, kuchyně, jídelna, která může sloužit jako společenská místnost a několik dvoulůžkových pokojů.

V rámci výše popsané rekonstrukce, směřující k pozdější vzdělávací a tělovýchovné činnosti, procházíme procesem získávání finančních darů, které jsou odčitatelné od daňového základu, s tím, že sdružení může nabídnout spolupráci při propagaci Vaší firmy a Vašich produktů při všech aktivitách, kterých se občanské sdružení "NATARAJ" bude celoročně účastnit, jako jsou výstavy, festivaly, propagační letáky vlastních akcí, televizní a rozhlasové pořady, přednášky i stálá propagace v objektech při vlastních kurzech a seminářích.

S činností občanského sdružení "NATARAJ" probíhá již od července 2002.

Rádi bychom Vás také přizvali ke spolupráci na uvedeném projektu, ať již formou daru, či jinou formou spolupráce nebo pronájmem prostor ve Skalce u Doks. (krátkodobé i dlouhodobé semináře, kurzy, či jen přátelská setkání).
V okolí objektu se nalézá 2,8 ha polí, která nabízejí různá využití, pokud by jste měli zajímavý nápad, rádi se s Vámi sejdeme a věc projednáme.

Dovolujeme si vás ještě upozornit na stránky www.nataraj.cz, kde si můžete vyhledat podrobné informace o celém projektu a sledovat aktuální změny.

Nabízíme také členství v občanském sdružení, které stojí ročně 2 000,- Kč


 • PŘIHLÁŠKA NA KURZ
 • OBECNÉ INFORMACE O KURZECH A PLATBÁCH
 • STANOVY OBČANSKÉHO SDRUŽENÍ NATARAJ • Těším se na setkání s Vámi v našem centru ve Skalce u Doks.
  Namaste
  Helena Unmani

  KONTAKTNÍ ADRESA:

  Občanské sdružení NATARAJ
  Helena UNMANI
  Skalka u Doks 22
  472 01 Doksy
  Česko (CZ)
  tel: (+420) 606/643 934 NOVY TEL. do
  (+420) 606/651 499 Helena Unman

  SOUVISEJÍCÍ ODKAZY

  UMÍSTĚNÍ

  DALŠÍ INFORMACE: http://www.Nataraj.cz

  AKTUALIZACE: Jarka - bob =:o)) (Občanské sdružení Nataraj) org. 2, 06.04.2006 v 12:16 hodin
  Copyright 1998-23 © infoSystem.cz,
  součást prezentačního a rezervačního systému Doménová koule