Návrat na hlavní stranu FRANCAIS POLSKI DEUTSCH ENGLISH ČESKY
 

Hotel Burj Al Arab - Dubai

Poloha
Pohádku o arabských šejcích připomíná tento až neuvěřitelně luxusní hotel, který je plný přepychu. Je právem považován za nejluxusnější hotel světa a je zapsán v Guinnessově knize rekordů. Transport z letiště k hotelu probíhá buď limuzínou značky Rolls Royce nebo vrtulníkem. Již sám příchod do recepce je uchvacující. Jako první na Vás vykouknou korálová akvária. Dále vodopád s ledem a sloupy padající vody navozují neuvěřitelnou atmosféru. Všude je znát pověstná arabská pohostinnost. Hotelová budova se tyčí d výšky 321 metrů a leží na uměle vytvořeném ostrůvku 280 metrů od pobřeží.

Ubytování
V hotelu se nachází pouze apartmány o rozloze od 140 do 780 m2 . Vybavení apartmánů je více než dostačující. Nastavitelná klimatizace, koupelna s WC a fénem, barevná širokoúhlá TV s videokanálem a satelitním příjmem, telefon, rádio, PC s přístupem na internet, výhled na moře. Všechna apartmá jsou zařízena nejlepším vybavením - carrarský mramor, irské tkaniny, brazilská žula.

Zařízení
V hotelu je rozsáhlé konferenční centrum, veškeré myslitelné zázemí k relaxaci, včetně arabských stylových lázní ve stylu snů tisíce a jedné noci.

Stravování
Sedm restaurací nabízí veškeré lahůdky světových kuchyní, z restaurantu Al Muntaha se ve výšce 200 metrů otevírá scenérie Perského zálivu.

Hodnocení*******
Přepychový hotel považován za nejluxusnější na světě, který je zapsán v Guinnessově knize rekordů.

LOKALIZACE

DALŠÍ INFORMACE: http://www.shenkos.cz

Typ záznamu: Hotel nebo hostel
AKTUALIZACE: Jana Holáňová (Beskydy-Valašsko, regionální agentura CR) org. 56, 21.03.2003 v 12:01 hodin
Fulltext
Copyright 1998-2020 © infoSystem.cz,
součást prezentačního a rezervačního systému Doménová koule