Návrat na hlavní stranu FRANCAIS POLSKI DEUTSCH ENGLISH ČESKY
 

Rezidence Lido di Gallipoli

Poloha
Tato nová dvoupatrová rezidence se nachází na jižním okraji v klidné části městečka Gallipoli 100 m od písečných pláží a cca 250 m od městské promenády.

Zařízení rezidence
Hostům je k dispozici recepce, garáže a v nedaleké rezidenci Porta d´Oriente bar, beauty a fitness centrum, hydromasážní bazének a sauna.
Hosté mají také možnost využívat služeb naší soukromé denně udržované a plně vybavené pláže (bar, sprchy se sladkou vodou, toalety, slunečníky, lehátka, šlapadla, kanoe, surfová prkna, v sezóně vodní lyžování a vodní skútry atd.), jenž se od rezidence nachází cca 1000 m, účastnit se všech animačních programů a využívat kyvadlové dopravy mezi rezidencí a soukromou pláží.
V blízkosti rezidence se nachází restaurace - pizzerie, supermarket a obchody všeho druhu.

Ubytování
Všechny prostorné moderně a vkusně zařízené apartmány disponují klimatizací, plně vybavenými kuchyňskými kouty, kompletním sociálním zařízením, barevným televizorem, terasou či předzahrádkou.

Typologie apartmánů
Bilo - dvoupokojový apartmán pro 2 až 4 osoby: prostorný obývací pokoj s rozkládacím dvoulůžkovým gaučem, kuchyňským a jídelním koutem a ložnice s manželskou postelí, sociální zařízení.
Přízemní apartmány jsou vybavené předzahrádkou se zahradním nábytkem a apartmány v 1. patře mají terasu.

Trilo - třípokojový apartmán pro 4 až 6 osob: prostorný obývací pokoj s rozkládacím dvoulůžkovým gaučem, kuchyňským a jídelním koutem, ložnice s manželskou postelí, pokojík se dvěma samostatnými lůžky, 2 sociální zařízení a terasa.

Hodnocení
- nově vystavené rezodence velmi pěkné
- nedaleko pláže
- beauty a fitness centrum v rezidenci Porta d´ Oriente
- vodní sporty
- pro náročnější klienty

LOKALIZACE

DALŠÍ INFORMACE: http://www.Shenkos.cz

Typ záznamu: Hotel nebo hostel
AKTUALIZACE: uživatel č. 685 org. 56, 09.02.2005 v 08:18 hodin
Fulltext
Copyright 1998-2020 © infoSystem.cz,
součást prezentačního a rezervačního systému Doménová koule