Návrat na hlavní stranu FRANCAIS POLSKI DEUTSCH ENGLISH ČESKY
 

Rezidence Baia Verde

Poloha
Rezidence Baia Verde (Zelená zátoka) se nachází ve stejnojmenném moderním turistickém rezidenčním letovisku situovaném podél 1,5 km dlouhé bílé písečné pláže, na pobřeží Jónského moře, v těsné blízkosti malebného městečka Gallipoli a jeho historického centra.

Zařízení rezidence
Hostům rezidence je k dispozici recepce a soukromá denně udržovaná pláž vybavená slunečníky, lehátky, sociálním zařízením, sprchou, barem a volejbalovým hřištěm. Na soukromé pláži probíhají i takzvané animační programy, je zde možno pronajmout si vodní šlapadla, kánoe, vodní skútry, surfy, provozovat vodní lyžování, či jízdu na plovoucím banánu (v sezóně).
V letovisku se nacházejí všechny služby a vybavení pro strávení příjemné dovolené: bary, restaurace, pizzerie, supermarket, obchody. Milovníci nákupu a nočního života si na své přijdou v centru nedalekého Gallipoli.

Ubytování
Apartmány se nacházejí v jednopatrových vilkách nebo malých dvoupatrových rezidencích vzdálených od moře 200 až 600 m a přibližně 400 - 800 m od naší soukromé pláže. Všechny apartmány jsou vkusně a funkčně zařízeny, mají kompletně vybavené kuchyňské kouty/kuchyňky, kompletní sociální zařízení, balkón, terasu nebo předzahrádku a vlastní uzavřené parkoviště.

Typologie apartmánů
Bilo - dvoupokojový apartmán pro 2 až 4 osoby: obývací pokoj s rozkládacím dvoulůžkovým gaučem, kuchyňským a jídelním koutem a ložnice s manželskou postelí.

Trilo - třípokojový apartmán pro 6 až 7 osob: obývací pokoj s rozkládacím dvoulůžkovým gaučem, kuchyňským a jídelním koutem, ložnice s manželskou postelí a pokoj se dvěma samostatnými lůžky nebo palandou, (možnost přistýlky).

Hodnocení
- nedaleko soukromé pláže
- plážový servis zdarma (viz. ceník)
- ubytování až 7 osob
- nedaleko centra města
- vodní sporty na pláží

LOKALIZACE

DALŠÍ INFORMACE: http://www.Shenkos.cz

Typ záznamu: Hotel nebo hostel
AKTUALIZACE: uživatel č. 685 org. 56, 09.02.2005 v 08:10 hodin
Fulltext
Copyright 1998-2020 © infoSystem.cz,
součást prezentačního a rezervačního systému Doménová koule