Návrat na hlavní stranu FRANCAISPOLSKIDEUTSCHENGLISHČESKY
  Království perníku

CAMP BORNÝ - Pláž BORNÝ u Máchova jezera [ Autokemp, kemp nebo tábořiště ]

CAMP BORNÝ - Pláž BORNÝ u Máchova jezera

Součástí dnes již největší pláže Máchova jezera, pláže Borný, která má rozlohu cca. 100 000 m2 je také CAMP BORNÝ. Camp slouží návštěvníkům se stany, obytnými vozy i autopřívěsy a zároveň je zde možno využít ubytovací kapacitu campu v bungalovech. Dále pak areál slouží ostatním návštěvníkům pláže. Povrch pro stany a přívěsy je buď travnatý, nebo se jedná o upravený lesní povrch mezi borovicemi pár desítek metrů od písečné pláže. Příjezdové komunikace jsou značeny viz. orientační mapa.

V areálu je k dispozici půjčovna kol, windsurfingů, šlapadel, malá prodejna se základním sortimentem potravin a ostatním doplňkovým sortimentem. Dále je zde umístěno velké množství různých druhů a typů občerstvení, které se snaží uspokojit každého návštěvníka. Hlavním zázemím campu je restaurace s barem s pružnou provozní dobou a zastřešená terasa s otevřeným grilem a hudebními produkcemi s kapacitou 200 míst. Součástí objektu je sociální a hygienické zázemí. Jsou zde umístěny umývárny s teplou a studenou vodou, prostor na umytí nádobí a sprchy opatřené automaty na 10,- Kč. Výjimka je pro ubytovací kapacitu kempu, kdy hygienické a sociální zázemí je součástí. Pro hry slouží plážové volejbalové hřiště, dětský koutek, mimosezoně pro školní výlety (květen, červen) je využit prostor parkoviště pro hry košíkové, fotbal, volejbal, atd., a k přátelskému posezení prostor pro táborové ohně. V noci je areál osvětlen a dodržuje se noční klid. Camp je oplocen.

V nedalekém okolí je možné navštívit řadu historických památek a různé kulturní zajímavosti. Návštěvníci mohou poznávat zajímavá města, jakými jsou Doksy, Česká Lípa, Mladá Boleslav aj.. Milovníci přírody mohou obdivovat krásy Kokořínska a Ralské pahorkatiny prostřednictvím značených turistických tras, jak pro pěší tak cyklisty.

Srdečně zveme všechny návštěvníky krásného Máchova kraje.

KONTAKTNÍ ADRESA:

Camp Borný ve Starých Splavech
Staré Splavy
471 63 Staré Splavy
Česko (CZ)
tel: (+420) 603 218 762
(+420) 603 444 700

SOUVISEJÍCÍ ODKAZY

UMÍSTĚNÍ

DALŠÍ INFORMACE: http://www.campBorny.cz

AKTUALIZACE: Ladislav Hollý (archívní záznam) org. 2, 20.09.2004 v 14:09 hodin
Copyright 1998-23 © infoSystem.cz,
součást prezentačního a rezervačního systému Doménová koule